» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Фінанси і кредит”.

Дата: 15-04-2016, 14:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5-7 квітня 2016 р. на базі Тернопільського національного економічного університету проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Фінанси і кредит”.

Загалом, на на участь в Олімпіаді подали заявки 100 учасників з 52 вищих навчальних закладів. До участі в Олімпіаді зареєструвалися 82 учасники  з 48 вищих навчальних закладів України.

Завдання ІІ етапу Олімпіади були сформовані відповідно до програм навчальних дисциплін: «Фінанси», «Бюджетна система», «Місцеві фінанси», «Соціальне страхування», «Гроші та кредит», і складалися з 2 теоретичних завдань, 2 задач,  ситуаційного завдання,  творчого завдання і тестів, що в загальному підсумку оцінювалися у 200 балів.

За оцінками, виконаних у два етапи  завдань, журі, до якого увійшли 13 висококваліфікованих науковців у галузі фінансів з провідних економічних ВНЗ України, 10 студентів нагороджено дипломами I –III ступенів та 16 студентів нагороджено грамотами, зокрема:

Диплом І ступеня:
 1. Алека Анастасія Олегівна (Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»).

Диплом ІІ ступеня:
1.  Глуха Оксана Теодорівна (Тернопільський національний економічний університет).
2. Карпич Анна Юріївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
3. Телеп Василь Романович (Тернопільський національний економічний університет).
4. Юрків Олена Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)

Диплом ІІІ ступеня:
1. Футорний Петро Васильович (Хмельницький національний університет)
2. Лех Володимир Васильович (Луцький національний технічний  університет)
3. Маньковська Юлія Олександрівна (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова)
4. Тіліченко Євгеній Геннадійович (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»)
5. Гедзь Ольга Віталіївна (Національний Університет «Острозька академія»)

Грамоти:
– Грамота за четверте місце
1. Молодовський Антон Олександрович (Буковинський державний фінансово-економічний університет)

– Грамота за п’яте місце
1. Жолоб Світлана Михайлівна (Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету)
2. Донкоглова Тетяна Олександрівна (Національний університет «Києво-Могилянська Академія»)

– Грамота за шосте місце
1. Гурба Олег Ігорович (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)
2. Карабець Карина Миколаївна (Сумський державний університет)
3. Плюшкіна Анастасія Леонідівна (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

– Грамота за творчий підхід до вирішення завдань
1. Непомняща Наталія Віталіївна (Херсонський національний технічний університет)
2. Двірник Ілля Сергійович (Білоцерківський національний аграрний університет)
3. Віслапуу Софія Степанівна (Львівський державний університет внутрішніх справ)
4. Косар Марія Михайлівна (Львівський національний аграрний університет)

– Грамота за глобальність мислення
1. Занєвська Ірина Сергіївна (Чорноморський державний університет імені Петра Могили)
2. Проць Василь Ігорович (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
3. Косько Олександр Віталійович (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»)

– Грамота за оригінальність думки
1. Чупак Олександр Вікторович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
2. Степаненко Крістіна Романівна (Харківський національний університет будівництва та архітектури)
3. Лагода Анна Сергіївна (ДВНЗ «Криворізький національний університет»)

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників олімпіади та бажаємо впевнено крокувати до мети, досягати нових успіхів і наукових вершин.