» » Учні та студенти відвідали тренінг від «ОВБ Алфінанц Україна»

Учні та студенти відвідали тренінг від «ОВБ Алфінанц Україна»

Дата: 14-04-2016, 10:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 квітня 2016 р. учні Української гімназії ім. Івана Франка та студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола разом з викладачами кафедри фінансів ім. С.І. Юрія відвідали тренінг, присвячений інвестуванню особистих фінансів, який проходив на базі «ОВБ Алфінанц Україна».

Незалежний фінансовий консультант Василь Огринович розповів, що кожна людина повинна навчитися керувати своїми фінансами. При цьому дуже важливо не тільки ставити собі фінансові цілі, а й прагнути їх реалізувати. Це дасть змогу більше заробляти, розумніше витрачати, оптимізувати свої витрати, створювати резерви, заощадження і капітал. Не маючи капіталу, і, відповідно, пасивного доходу, людина ніколи не зможе досягти фінансової незалежності, оскільки завжди буде прямо залежати від джерел активного заробітку (роботодавців), скільки б вона не заробляла. Учні та студенти дізналися, що інвестування капіталу завжди пов’язано із ризиками: інвестор ризикує не тільки не отримати запланований прибуток, але і втратити частково або повністю особисті фінанси.

Сподіваємося й надалі брати участь у таких заходах з метою поліпшення рівня фінансової грамотності.