» » «Introduction to Business» для молоді від Тернопільської бізнес-школи

«Introduction to Business» для молоді від Тернопільської бізнес-школи

Дата: 3-02-2017, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільська бізнес-школа запрошує молодь (віком 20-25 років) на дводенний тренінг «Introduction to Business», який має на меті розвинути комунікативні та підприємницькі навички, сформувати лідерські якості, дати базові знання у створенні власного бізнесу або розвитку існуючого та поспілкуватися у професійному колі з колегами та запрошеним тренером з Естонії.

Під час тренінгу учасники працюватимуть у командах і зможуть набути умінь у таких напрямах:

– Командотворення та командна робота
– Генерація ідей
– Бізнес-моделювання
– Маркетинг та продажі

Модератор – Март Кікас, ментор Естонської бізнес-школи, запрошений тренер Тернопільської бізнес-школи, засновник та виконавчий директор IT-компанії Hanzaware Ltd. та видавничої компанії Wanderstories Ltd., консультант зрілих компаній та стартапів з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації переважно в регіонах Балтики та Східної Європи

Час проведення: 18-19 лютого 2017 року:
10.00-13.00 – тренінг
13.00-14.00 – обід
14.00-17.00 – тренінг

Місце проведення: ТНЕУ, Тернопільська бізнес-школа, 3 поверх, конференц-зал, бульвар Шевченка, 9

Участь у тренінгу є безкоштовною – скористайтесь унікальним шансом!

Реєстрація учасників до 15.02.2017 р.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету: