Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Поради щодо пошуку роботи від працевлаштованих Центром працевлаштування та зв`язків з випускниками ТНЕУ

 

Мабуть, для кожного випускника одним із найважливіших кроків на шляху до власної самореалізації є отримання хорошої роботи. Основна складність пошуку роботи відразу після закінчення вищого навчального закладу полягає у відсутності у випускника практичних знань за фахом і досвіду практичної діяльності. Проте не варто падати у відчай, адже щира зацікавленість в роботі і чесне виконання своїх обов'язків – найкращий шлях для початку успішної кар'єри. 

 

Співбесіда є відповідальним кроком, від якого залежить ваша майбутня доля. Звичайно, неможливо на сто відсотків підготуватися до всіх сценаріїв, як будуть розвиватися всі події, але цілком під силу передбачити деякі характерні риси, як правильно поводитися на співбесіді.

 

Отож, основними порадами для успішного проходження співбесіди є: пунктуальність, впевненість в собі, наявність достатніх знань у даній галузі, проявлення власної енергійності і ентузіазму, готовності приступити відразу до роботи.

 

У Ваших силах перетворити будь-яку співбесіду в захоплюючу гру, в якій ви можете стати переможцем. Будьте собою, вірте в себе і в те, що мрії збуваються.
 

 


    З повагою, Юлія Головко, випускниця Факультету банківського бізнесу ТНЕУ
, працевлаштована Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.