Заступник голови УРС ЗУНУ розпочав роботу у Молодіжній міській раді м.Тернопіль

Дата: 16-02-2022, 13:30 Новини / Новини СС

Делегат від класичного університету Тернополя розпочав роботу у Молодіжній міській раді та ініціативній групі щодо створення Молодіжної ради при Тернопільській ОДА.

Відбудеться відкритий діалог із психологом Вадимом Колесніковим

Дата: 9-02-2022, 11:30 Новини / Студентське життя / Новини СС

Для успішної самореалізації особистості, формування у студентської молоді професійного потенціалу, розвитку та удосконалення кар’єрних навичок для подальшого працевлаштування Науково-методичний центр ВФПО запрошує здобувачів освіти до відкритого онлайн-діалогу з психологом Вадимом Колесніковим «Психологічна готовність студентської молоді до професійної діяльності та кар’єрне становлення».

Відбудеться «XIV Зимова Студреспубліка»

Дата: 9-02-2022, 10:30 Новини / Студентське життя / Новини СС

З 25 по 28 лютого 2022 року відбудеться «XIV Зимова Студреспубліка»,  організатором якої є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка». Цьогорічна тема зустрічі «Перетворення України та світу».

Студент ЗУНУ навчається у США

Дата: 20-01-2022, 16:08 Новини / Новини СС

Студент Західноукраїнського національного університету Андрій Слота перебуває у Сан-Франциско, що розташоване у штаті Каліфорнія (західне узбережжя США).

Відкрито набір у міжнародну організацію AIESEC!

Дата: 12-01-2022, 12:55 Новини / Оголошення / Новини СС

Міжнародна платформа АIESEС розпочинає набір у свою організацію.