<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Тренінг лідерських якостей

Сучасне суспільство розвивається досить динамічно. На зміну одним цінностям приходять інші. Але постійним залишається потреба людей досягнути бажаного, реалізувати себе, відчути власну значимість у суспільстві. Зрештою, досягнути успіху у тій чи іншій галузі. Працівники психологічної служби ЗУНУ в межах даної тематики працювали спільно зі студентами-старшокурсниками і знаходили відповіді на питання: «Хто такий лідер?», «Які особистісні якості притаманні сучасному лідеру?». Студенти пізнавали власні лідерські  ресурси  шляхом виконання тематичних психологічних вправ та отримали цінні рекомендації з цього питання.  Дякуємо усім учасникам зустрічі.