<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

«Перше побачення»

Днями соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ зустічав гостей. «Перше побачення»-захід, який об'єднав студентів та викладачів факультету та школярів Тернополя.
Учні мали змогу ознайомитися з освітніми програмами, які пропонує факультет, поспілкуватися та зануритися в атмосферу студентського життя.
Психологічна служба ЗУНУ та студенти, які зараз навчаються за спеціальністю «Психологія» також долучилися до заходу.
Професійно, креативно та оригінально вони представили програму, на якій навчаються. І отримали визнання від учасників-їх роботу визнали найкращою!
Ми щиро вдячні усім, хто долучився до заходу та завжди раді вітати тернопільських школярів на нашому факультеті та вдячні їм за активну участь.