<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Он-лайн тренінг «Моя внутрішня рівновага»

25 березня в рамках співпраці ПС ЗУНУ із СДУ відбулася чергова зустріч студентів двох університетів на актуальну тему сьогодення «Моя внутрішня рівновага». Адже, вже тривалий час ми знаходимося у вимушеній самоізоляції через карантин, майже весь свій час проводимо вдома, позбавлені своїх звичних справ і розваг, обмежені у просторі та виборі занять, живемо в інформаційному потоці, переповненому негативними новинами і прогнозами. Тому за допомогою виконання практичних вправ учасники зустрічі детально ознайомились із такими поняттями як "тривога" і "страх", навчились відслідковувати свій внутрішній стан, віднаходити внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій. На завершення зустрічі учасники активно обговорили свої позитивні враження і виявили бажання щодо участі у подальших тематичних тренінгах.