<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Он-лайн тренінг "Формування комунікативних навичок студентів"

5 березня в рамках співпраці Психологічної служби ЗУНУ з Сумським державним університетом відбулася чергова онлайн-зустріч у тренінговому на тему: "Формування комунікативних навичок студентів". В тренінгу взяли участь студенти групи СР 21 та ФСК 31. Під час зустрічі увага учасників акцентувалась на їх увміннях  формулювати, доводити і захищати власну думку, основних компонентах вдалої комунікації,і її результативності. А виконання практиктичних завдань тематичного спрямування дало змогу студентам апробувати власні комунікативні навички, лідерські якості, командний дух, а також засвоїли необхідні комунікативні складові міжособистісної взаємодії.