<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Становлення внутрішньої особистості

В хаосі наших днів дуже важливо знайти шлях до себе, прислухатися до свого внутрішнього «Я».

Інколи це вдається зробити самостійно, а інколи потрібно щоб хтось допоміг і наштовхнув на пошук цього нелегкого шляху.

Сьогодні студенти-першокурсники ФЕУ МАРК 11 та МАРК 12 мали таку нагоду. Студентка кафедри психології та соціальної роботи СГФ, яка навчається на спеціальності «психологія» та проходить дуальну освіту у психологічній службі ЗУНУ  Бабій Ліна провела для них тренінгове заняття «Становлення внутрішньої особистості».

Студенти мали нагоду поринути у цікавий світ самодослідження та доторкнутися до захопливої психології.

На закінчення зустрічі учасники погодилися з тим, що в кожному з нас закладений великий потенціал для досягнення всіх бажаних цілей і розкрити його допоможе наше вміння жити в гармонії з собою.

Щиро дякуємо усім учасникам та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.