<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Психологічна служба в он-лайн форматі

Дистанційне навчання змушує кожного з нас шукати нові форми та методи роботи, які б забезпечили якісне надання освітніх послуг. Фахівці психологічної служби ЗУНУ особливо гостро відчувають відсутність "живого" спілкування зі студентами, а тому намагаються знайти оптимальні варіанти роботи з ними. Так, днями відбулася низка он-лайн зустрічей з деканами, кураторами та студентами факультету фінансів та факультету економіки та управління. Під час зустрічі керівник психологічної служби Тетяна Надвинична знайомила учасників із основними напрямками діяльності свого структурного підрозділу, видами послуг, які надають її фахівці, особливостями роботи в умовах карантину тощо.

Під час спілкування із кураторами, особлива увага була зосереджена на роботі з першокурсниками, їх адаптації до умов навчання у ЗВО у дистанційному режимі та необхідності не лише допомоги у навчанні, а й психологічної підтримки. У підсумку, і студенти і викладачі підтримали ідею проведення регулярних зустрічей, під час яких учасники мали б змогу отримати фахову допомогу у вирішенні нагальних питань, повязаних із збереження психологічного комфорту усіх учасників освітнього прооцесу.