Видавничо-поліграфічний центр «Університетська думка»

Формування звітності в підсистемах фінансового, управлінського й податкового обліку

У монографії обгрунтовано методологію формування внутрішньої і зовнішньої звітності сільськогосподарськи підприємств з урахуванням особливостей їхньої діяльності в ринкових умовах.
 В органічному взаємозвязку із запрпонованими методологічними підходами щодо формування звітних показників викладено методику їх облікового забезпечення в підсистемах управлінського, фінансового й податкового обліку.
 Монографія може бути корисною для науковців, аспірантів, працівників бухгалтерського обліку, контрольних органів, студентів вищих навчальних закладів.

Автор: Видавництво

Автор: Видавництво