Інститут креативних студій

Луцишин Олег Орестович

Посада: куратор інституту креативних студій
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент


Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1
Кабінет: 1402
Телефон: +38 (067) 340 3370
Е-mail: o.lutsyshyn@wunu.edu.ua


Інститут креативних студій

 

Колектив Інституту креативних студій ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

Освітній ступінь «Бакалавр»:

– Креативний бізнес / Creative Business – базова спеціальність 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність (міждисциплінарна освітня програма, яка поєднує спеціальності: 072 – фінанси, банківська справа та страхування; 073 – менеджмент; 075 – маркетинг; 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність – вибір профілю після першого року навчання).

– Студії економіки, політики, психології, лідерства / PLPE Studies (Politics, Leadership, Psychology, Economy) – базова спеціальність 051 – економіка (міждисциплінарна освітня програма, яка поєднуватиме такі спеціальності: 051 – економіка; 052 – політологія; 053 – психологія – вибір профілю після першого року навчання).

 

Освітній ступінь «Магістр»:

– Урбаністика / Urban Studies – базова спеціальність 281 – Публічне управління та адміністрування (міждисциплінарна освітня програма, яка поєднуватиме такі спеціальності: 281 – публічне управління та адміністрування; 072 – фінанси, банківська справа та страхування; 073 – менеджмент; 075 – маркетинг).

 

Випускники міждисциплінарної практико-орієнтованої освітньої програми «Креативний бізнес» за час навчання здобудуть досвід роботи у різних сферах бізнесу та зможуть реалізувати себе як підприємці і власники бізнесу, сформують своє перше «Бізнес-портфоліо». Вони комфортно почуватимуть себе на таких посадах як: креативний директор, маркетолог, менеджер, економіст, фінансист, контент-мейкер, фінансовий аналітик, аналітик та дизайнер бізнес-процесів, менеджер проєктів, системний аналітик, креативний дизайнер, дизайнер бізнес-моделей, менеджер краудфандингових платформ, фрілансер креативних проєктів тощо.;

 

Випускник міждисциплінарної освітньої програми «Політика. Лідерство. Психологія. Економіка» зможе реалізувати себе:  аналітиком і експертом у політичних організаціях, бізнес-структурах, наукових і дослідницьких установах; фахівцем з економічного та політичного консалтингу, консультантом керівників та управлінців з питань бізнес-аналітики; проєктним менеджером у неурядових громадських організаціях, аналітичних, соціологічних і молодіжних центрах; фахівцем з аналітичної та проєктної діяльності в міжнародних організаціях;  GR-фахівцем в органах місцевого самоврядування та державної влади; PR-фахівцем з організації медіа-кампаній у корпоративних і бізнес-структурах, іноземних компаніях; Іміджмейкером / імідж-аналітиком у PR-агентствах з формування і просування особистого / корпоративного / політичного іміджу і бренду; Team Leader у приватних компаніях; Менеджером краудфандингових платформ і фрілансером креативних проєктів.

 

Після завершення навчання в Інституті креативних студій випускники можуть реалізувати себе: особливістю навчання на програмах Інституту креативних студій є тісне поєднання сучасних теоретичних знань з практичними навичками та вміннями. Ми не готуємо вузькопрофільного спеціаліста – ми маємо на меті сформувати багатогранну та креативну особистість, яка володітиме сучасними знаннями, вміннями та навичками, що дозволить їй швидко та якісно адаптуватись до сучасних викликів. Студент самостійно зможе обирати власну траєкторію розвитку та формувати близькі для нього за «духом» компетентності.

Наші випускники, залежно від обраного фаху та спеціалізації, зможуть якісно реалізувати себе у сфері бізнесу, запускати власні StartUp проєкти, управляти фінансовими потоками, налагоджувати комунікації та реалізовувати проєкти. Випускник Інститут креативних студій – це суспільна та бізнес еліта, з широким кругозором та впевненістю в своїх силах. Тут сформують лідерів нової формації, підготують майбутній політичний істеблішмент – Ви станете кращими у сфері поведінкової економіки та політичного лідерства.

Закінчивши магістерські програми Ви зможете управляти власним бізнес та бути висококваліфікованим бізнес партнером. Ви зможете розвити інфраструктуру сучасного міста, будувати нові бізнес моделі та змінювати існуючий урбаністичний простір. Сьогодні наша країна потребує нового бачення у розвитку громад та територій – ми Вас цього навчимо.

 

Інститут креативних студій активно співпрацює з ФінТех стартапом BeFunders (м.Київ), Центром економічної стратегії, фінансовою компанією OTP Leasing, Українською міжбанківською валютною біржею, Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, компанією «Amway», групою компаній MagneticOne Group, Торгово-промисловою палатою України, представниками малого та середнього бізнесу. Представники цих установ та компаній є менторами для наших студентів, вони мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, тренінгах та майстер-класах. Також наші партнери надають перевагу нашим випускникам при працевлаштуванні.

 

Інститут реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Компанія Reed Exhibitions (Об’єднані Арабські Емірати); групою BNP Paribas (Paris); компанією «Beyond Horizons – New Finance» (Paris); University Paris 2; Uni versity of Lille.

 

Навчально-науковий інститут креативних студій ЗУНУ є навчально-науковим хабом міждисциплінарних досліджень у сфері поведінкової економіки, політичного лідерства, креативного бізнесу, бізнес інновацій та урбаністики.

 

Студентські ініціативи. З студентської ініціативи в Інституті започатковано «Youth's Media Scool WUNU», яка при співпраці з фахівцями холдигу 1+1 Media та командою 1+1 Вища Школа Media & Production реалізує проєкт «МЕДІАКУРС від 1+1 Вища Школа Media & Production» в Західноукраїнському національному університеті.

Ще одним великим проектом, який реалізується Інститутом креативних студій – це проєкт «ЗаРуба» – інтелектуальна дискусія між викладачами та студентами у форматі Оксфордських дебатів.

Загалом усі цікаві та креативні ініціативи студентів та працівників Інституту підтримуються та втілюються в життя. Ми сповідуємо принцип: «Невдачі загартовують та роблять нас сильнішими. Щоб чогось досягнути потрібно пробувати. Майстер має більше невдач, чим учень спроб». Той хто пробує і реалізує ідеї – той досягне успіху. У нас Ви зможете втілити свої самі «божевільні» ідеї, апробувати їх та, що найголовніше, зробити після апробації висновки, скорегувати і рухатись вперед, або генерувати нові ідеї. 

 

Якщо у вас виникли запитання стосовно 

вступу, організації навчального процесу – телефонуйте +38 067 340 3370, Луцишин Олег Орестович

 

Долучайтеся до нас у соціальних мережах

          

 

Наші контакти

вул. Львівська, 11, корпус №1, каб. 1202, м. Тернопіль, 46009

E-mail: nnics@wunu.edu.ua